خرید برنامه بدنسازی خرید برنامه بدن سازی حرفه ایفرم دریافت برنامه بدنسازی

آیا تصمیم دارید ورزش بدنسازی را آغار کنید و به یک برنامه حرفه ای نیاز دارید تا به اندام ایده آل خود برسید؟؟؟

تیم متخصص ریل فیت با بهره گیری از تجربیات چندین و چند ساله ی بهترین و حرفه ای ترین مشاورین و مربیان کشور توانایی ارائه ی اصولی ترین برنامه های تمرینی و غذایی از مبتدی تا فوق حرفه ای با کمترین هزینه ممکن و بازدهی تضمینی را دارد.

به مناسبت افتتاحیه وب سایت تیم ریل فیت  هزینه ی برنامه بدنسازی  مبتدی تنها با مبلغ 29.000 تومان به مدت محدود قابل ارائه میباشد!

به مناسبت افتتاحیه وب سایت تیم ریل فیت  هزینه ی برنامه بدنسازی  نیمه حرفه ای تنها با مبلغ 60.000 تومان به مدت محدود قابل ارائه میباشد!

به مناسبت افتتاحیه وب سایت تیم ریل فیت  هزینه ی برنامه بدنسازی  حرفه ای تنها با مبلغ 120.000 تومان به مدت محدود قابل ارائه میباشد!

به مناسبت افتتاحیه وب سایت تیم ریل فیت  هزینه ی برنامه بدنسازی  فوق حرفه ای تنها با مبلغ 180.000 تومان به مدت محدود قابل ارائه میباشد!

قیمت پایین تر ما نسبت به سایر سایت ها قطعا دلیلی بر پایین بودن کیفیت برنامه ی ارائه شده ی ما نخواهد بود، خدمات ما با در نظر گرفتن شرایط تمامی اقشار جامعه قیمت گذاری شده تا تمامی ورزشکاران کشور عزیزمان با هر سطح درامدی بتوانند از خدماتمان استفاده نمایند.

نمونه کارها

 

نحوه انجام تمرین های برنامه بدنسازی

 • مشاوره ورزشی و ارائه مدرن ترین برنامه های تمرینی و رژیم های غذایی به صورت آنلاین زیر نظر مربی رسمی فدراسیون پرورش اندام.
 • برای  رسیدن به اندام کات و ورزیده در ورزش بدنسازی شما نیاز به یک برنامه حرفه ای دارید.
 • به گفته ی کارشناسان و مربیان ماهر و با تجربه رشته بدنسازی داشتن یک برنامه بدنسازی مناسب و اصولی میتواند روند رشد عضلات را چندین برابر کند.
 • تجربه ثابت کرده افرادی که به صورت منظم برنامه بدنسازی و برنامه غذایی خود را رعایت میکنند حتی از کسانی که دارو مکمل غیر ضروری مصرف میکنند نتیجه بهتری میگیرند.
 • اگر فکر میکنید در صورت دریافت برنامه به صورت غیر حضوری با مشکل مواجه میشوید شما میتوانید برنامه خود را به صورت حضوری نیز دریافت کنید و تمامی سوالات خود را از مربی دلخواهتان بپرسید.
 • در صورت نیاز شما میتوانید به صورت حضوری برنامه تمرینی و رژیم غذایی خود را دریافت کنید.
 • شما با یک برنامه ریزی دقیق و برنامه تمرینی مدرن و رژیم غذایی اصولی میتوانید بدون استفاده از دارو ها به تناسب اندام برسید.
 • با یک برنامه تمرینی حرفه ای و مدرن و رژیم غذایی اصولی می توانید به راحتی به اندام ایده آل خود برسید و شما هم فیت باشید.
 • برنامه های ارائه شده توسط تیم ریل فیت 100% تضمینی میباشد و در صورت عدم رضایت و کسب نتیجه در طی سه ماه با وجود رعایت تمامی نکات ذکر شده در برنامه تمرینی میتوانید در خواست عودت وجه را برای ما ارسال نمایید.

آیا تاکنون از سایت ها و مربیان زیادی برنامه بدنسازی و برنامه غذایی اخذ کردید ولی به نتیجه دلخواهتان نرسیده اید ؟؟؟

ما بر این باور هستیم که برنامه تمرینی شما باید براساس وضعیت و شرایط کلی شما مانند سن – قد – وزن – شغل – میزان و ساعت خواب و استراحت در شبانه روز – فیزیک بدنی و تمامی فاکتور های موثر در ورزش و تمرین شما تنظیم و ارائه شود. با دلالت بر همین اصل میتوان دلیل عدم موفقیت بسیاری از ورزشکاران با وجود رعایت برنامه به منظم ترین حالت ممکن را اثبات نمود. اگر قبلا به صورت حضوری برنامه دریافت کرده باشید به احتمال فراوان مشاهده کردید که تنها مواردی که از شما پرسیده میشود وزن و سنتان است و کمتر پیش می آید که مربی از مسائلی که بر تمرین و رشد بدنتان موثر است سوال کند و اگر هم این اتفاق بیفتد معمولا این نوع برنامه ها هزینه سنگینی دارند.

تیم متخصص ما با برنامه ریزی دقیق و براساس تجربه ای که طی سال ها کارکرد حرفه ای به دست آورده است توانسته متد جدید و فوق العاده موثری را طراحی و پیاده سازی نماید تا شما عزیزان بتوانید با بهره گیری از این امکانات تجربه جدید و متفاوتی را در ورزش بدنسازی بدست آورید.

کافی است یکبار برنامه تمرین بدنسازی و برنامه تغذیه خود را از وبسایت ما تهیه نمایید تا متوجه تفاوت کیفیت کار ما نسبت به سایر همکاران شوید.

 • برنامه بدنسازی بادی بیلدینگ
 • برنامه بدنسازی فیزیک
 • برنامه بدنسازی فیزیک کلاسیک
 • برنامه بدنسازی بادی کلاسیک
 • برنامه بدنسازی بوکس
 • برنامه بدنسازی کراس فیت
 • برنامه بدنسازی فیتنس
 • برنامه بدنسازی فوتبال

برنامه بدنسازی دریافتی شما از سایت ریل فیت شامل موارد زیر میباشد:

برنامه تمرینی و غذایی فقط مختص به شخص شما و ژنتیک یا همان تیپ بدنی تان میباشد و نتیجه آن بر روی بدن شخص دیگر متفاوت میباشد.
در هر ماه یه برنامه جداگانه و طبق ثابقه تمرینی،بازه زمانی،توان تمرینی شما در طول هفته و برنامه ای کاملا ب روز دریافت میکنید برخلاف سایر سایت ها که به همه ی شما عزیزان یک برنامه پیش فرض را ارائه مینمایند،مربیان تخصصی سایت ریل فیت برنامه را باگذاشتن وقت و زحمت فراوان طراحی نموده و ارائه مینمایند.

نمونه برنامه ارسالی برای ورزشکاران محترم پس از ثبت سفارش برنامه بدنسازی از وبسایت ما:

نمونه برنامه بدنسازینمونه برنامه بدنسازینمونه برنامه بدنسازینمونه برنامه بدنسازی

برنامه بدنسازی/برنامه بدنسازی کراس فیت/برنامه بدن سازی بادی بیلدینگ/برنامه بدن سازی فیزیک/برنامه بدنسازی فیزیک کلاسیک/برنامه بدنسازی تخصصی/برنامه بدنسازی حرفه ای/برنامه بدنسازی برای مسابقات/برنامه بدنسازی آماتوری/برنامه بدنسازی فیتنس/برنامه بدنسازی فیتنس مدل/برنامه بدنسازی بسکتبال/برنامه بدن سازی بوکس/برنامه بدن سازی فوتبال/برنامه بدنسازی بانوان/برنامه غذایی بانوان/برنامه بدن سازی فیتنس مدل/برنامه بدنسازی fitnees/برنامه غذایی چاقی/برنامه غذایی لاغری/برنامه رژیمی/برنامه رژیم غذایی/برنامه تمرینی بدن سازی/برنامهbodybody /buildingبرنامه تمرینیCrossfit/برنامه غذایی آقایان/

 برنامه بدنسازی ارائه شده توسط تیم ما چه ویژگی هایی دارد:

۱-تهیه تنظیم و ارائه برنامه کاملا اختصاصی با توجه به فیزیک و شرایط شاگردان:

در رشته های ورزشی مختلف به خصوص بدنسازی برنامه غذایی(رژیم غذایی) مهم ترین اصل میباشد زیرا سالم ترین راهی است که زمان رسیدن به هدفتان را کاهش میدهد و و برنامه غذایی که تیم ریل فیت برای شما طراحی مینمایدمختص به شخص شما سوخت و ساز بدن،ژنتیک بدنی،سلیقه ی غذایی شما (اگر شما به غذای خاصی حساسیت بدنی دارید یا خوردن غذای خاصی با مزاجتان سازگار نمیباشد غذاهای دیگری را جایگزین میکنیم) غذای مورد نیاز شما در طول شبانه روز میباشد.

برنامه بدنسازی

۲- آموزش تصویری دقیق و صحیح چگونگی انجام حرکات:

نحوه اجرای صحیح برنامه تمرینی و اموزش هر حرکت تمرینی این موضوع امری حیاتی در ورزش بدنسازی است حتی در برخی از موارد افراد با اشتباه زدن حرکت بدنسازی دچار آسیب دیدگی شده اند یا بدن آن ها پیشرفتی که انتظار میرفت را نکرده است به همین دلیل تیم متخصص ریل فیت به منظور آموزش دقیق حرکات بدنسازی به اعضا محترم تمامی حرکات بدنسازی و نحوه درست انجام دادن آن ها را جمع آوری نموده است تا شما عزیزان هنگام دریافت برنامه تمرینی خود نحوه انجام صحیح حرکات را نیز دریافت نموده و آموزش ببینید.

برنامه بدنسازی

۳-ارائه برنامه مکمل غذایی مختص افرادی که قصد شروع دوره های بدنسازی را دارند

برنامه مکمل غذایی همانطور که از نام آن مشخص است تکمیل کننده تغذیه شما در طول روز میباشد و ورزشکاران در رشته های ورزشی مختلف به این نوع مکمل های مجاز غذایی برای رسیدن به هدف دلخواهشان نیاز دارند. در طول شبانه روز مواد غذایی زیادی (پروتئین های مختلف، مواد معدنی و….)وجود دارد که بدن یک ورزشکار به آن نیاز مقرن دارد ولی به دلیل این که امکان تهیه آن ها به صورت طبیعی دشوار و محدود است و هزینه ی زیادی نیز باید پرداخت شود می توان از مکمل های مجاز غذایی استفاده نمود و با استفاده از یک برنامه مکمل غذایی تا حدی این مشکلات را کاهش داد.

برنامه بدنسازی

۴-پاسخ به تمامی سوالات و پشتیبانی فنی متشکل از مربیان و کارشناسان خبره رشته پرورش اندام:

پشتیبانی فنی یکی از اصلی ترین بخش های حوزه کاری وبسایت ما میباشد و ار ابتدا تلاشمان بر این بوده که تمرکز و وقت زیادی را برای پاسخ به سوالات بازدیدکنندگان و علل خصوص اعضا در نظر بگیریم تا بتوانیم با رفع سوالات ذهنی ورزشکاران عزیز تاثیر کوچکی در پیشرفت آنها داشته باشیم.

شما دوستان عزیز میتوانید از طریق بخش ارسال نظر در تمامی صفحات سایت سوالات خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان و مربیان محترم وبسایت پاسخ داده شود. همچنین برای افرادی که از وبسایت ما خرید انجام میدهند در فرم مشخصات خرید انجام شده به همراه فایل برنامه تمرین بدنسازی و یا برنامه تغذیه بدنسازی شماره تماس تلفنی و پشتیبانی آنلاین درج شده است.

 

 

مربیان ما